Prosinec 2011

Báječná hypotéka

8. prosince 2011 v 16:34

Báječná hypotéka je nebankovní hypotéka bez poplatků předem. Jedná se o takzvanou Americkou hypotéku, což v praxi znamená, že se jedná o neúčelovou hypotéku, u které není požadováno, aby hypotéka byla použita na financování bydlení. Půjčené peníze může žadatel o hypotéku použít prakticky na cokoli.


Získat báječnou hypotéku je velmi snadné. Jako první krok prosím vyplňte jednoduchou žádost o hypotéku. Po řádném odeslání žádosti bude na Váš e-mail odesláno potvrzení o přijetí. Na základě Vámi zadaných údajů se s Vámi telefonicky spojí finanční poradce, který s Vámi projedná detaily hypotéky.

Strukturovaný životopis

8. prosince 2011 v 16:31 | Admin

Kvalitně sepsaný strukturovaný životopis je prvním krokem, který musí uchazeč o nové zaměstnání úspěšně zvládnout. Životopis a motivační dopis jsou první informace, které o Vás firemní personalista získá. Výstižně sepsaný životopis Vám může otevřít dveře ke vstupnímu pohovoru. Naopak nedbale sepsaný životopis, z kterého nejsou jasné ani základní profesní informace o uchazeči, může velmi snadno skončit v koši. Uchazeč o zaměstnání tak často nedostane ani šanci prezentovat své profesní znalosti a dovednosti.

Tvorba strukturovaného životopisu má určitá pravidla, kterými by se každý uchazeč o zaměstnání měl řídit. Pro nezaměstnané, kterým se zdá obtížné strukturovaný životopis správně sepsat, je zde web www.iZivotopis.cz, na kterém naleznou uchazeči o zaměstnání rady jak správně napsat motivační dopis i strukturovaný životopis. Na webu je k dispozici také vzor životopisu v českém a anglickém jazyce. Tento vzorový životopis a motivační dopis si můžete stáhnout zdarma a použít dál pro tvorbu Vašeho vlastního životopisu.